UPRAGNIONE FERIE

W dniach 16.01. – 27.01.2017 w naszym województwie zaczynają się ferie zimowe, upragniony wypoczynek po całym semestrze ciężkiej pracy. Wszystkim dzieciom i nauczycielom oraz Dyrekcji życzymy udanych i bezpiecznych ferii.

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie ze świetlicy szkolnej zgromadzili się w ostatni przedświąteczny dzień na spotkanie opłatkowe. Wspólnie dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie  życzenia. Poznaliśmy także tradycje świąteczne w innych krajach, nie tylko europejskich. Zakończeniem spotkania było wspólne kolędowanie przy prezentacji "Kolędy i pastorałki".

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

18 grudnia w  budynku Przedszkola odbył się Kiermasz Świąteczny. Jak co roku cieszył się wielkim zainteresowaniem uczniów, rodziców i mieszkańców Chorzelowa. Dzieci z naszej świetlic wraz ze swoimi rodzicami i nauczycielami oraz własnoręcznie, przygotowali liczne bombki, aniołki, choinki, pierniczki, stroiki i mnóstwo innych pięknych ozdób. Podczas kiermaszu można było wysłuchać kolęd i pastorałek a także koncertu naszego parafialnego zespołu Rewolucja. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na atrakcje dla dzieci.

POMAGAMY

Uczniowie z naszej świetlicy chętnie pomagają też swoim rówieśnikom. W tym roku wzięliśmy udział między innymi w Akcji Góra grosza, Wszystkie Kolory Świata - ramach akcji nasi uczniowie zaprojektowali i uszyli szmaciane laleczki a dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na zakup szczepionek dla dzieci z Angoli, zbiórce nakrętek oraz karmy i koców dla schroniska zwierząt w Mielcu.