Halloween w świetlicy

31 października w naszej świetlicy odbyła się zabawa z okazji święta Halloween. Poznaliśmy tradycje i pochodzenie tego święta, rysowaliśmy dynie, czarownice i przeróżne straszydła, które są symboliką tego święta. Impreza odbyła się w sali świetlicowe, przepięknie udekorowanej  ozdobami wykonanymi  przez dzieci. Mroczny wystrój został osiągnięty przez podświetlone dynie. Tego dnia każdy miał okazję zaprezentowania swojego halloween’owego kostiumu. Były czarownice, duchy, zombie, dynie, drakule i kostuchy, a także postaci z bajek. Głównymi atrakcjami były liczne konkursy, które zapewniły mnóstwo zabawy i śmiechu. Był m.in. wyścig na kartkach, dmuchanie balonów aż do ich pęknięcia, jedzenie jabłek bez użycia rąk. Świetną zabawę urozmaicały upominki oraz słodki poczęstunek.
Uczniowie nagrodzeni podczas zabawy za najlepsze przebranie to Karol Surowiec kl.II b, Monika Gracz kl.II b oraz Roksana Czerw z kl. III b.