Konkursy, konkursy…

W miesiącu marcu bierzemy udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Morskie opowieści” zorganizowany przez Pałac Młodzież w Gdańsku – pracę na konkurs wykonała Wiktoria Kiełb kl.IIa. Natomiast w konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać bajkowa” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Mordarce i Wydawnictwo KOMLOGO pracę wykonali Roksana Czerw kl.IIIb, Joanna Pieróg kl.IIIb, Wiktoria Pluta kl.IIIa, Julia Piotrowska kl.IIIa, Monika Gracz kl.IIb, Julia Szałańska kl.IIb, Nikola Kamuda kl.IIb, Izabella Ratusińska kl.IIb, Wiktoria Kiełb kl.IIa, Julia Roman kl.0, Zofia Rak kl.0, Nikola Smykla kl.0, Daria dik kl.0, Bartosz Bielaska kl.0, Filip Sarama kl.0, Marcelina Gromada kl.0, Miłosz Bielaska kl.0, Szymon Strycharz kl.0.Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.